ТД МОНТРЕАЛ У57000М

145.900 ден

Check 6 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 15350 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Опис

Тросед: L 213,5 х W 96,5 х H 100 cm Двосед: L 171,5 х W 96,5 х H 100 cm Боја: Кафена Изработка: Тросед и двосед изработени од кожа, со вклучени електрични механизми и USB порт

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТД МОНТРЕАЛ У57000М”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби