ТРОКРИЛЕН ОРМАР КИНДЕР 3В2Ф БЕЛА/ВИОЛЕТОВА ОНЛАЈН

21.290 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 15590 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

142 x 52 x 203 cm

БОЈА

Бела со виолетово

ОПИС

Трокрилен ормар изработен од висококвалитетна иверка. Две фиоки за подобра организираност на облеката

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака до 20 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРОКРИЛЕН ОРМАР КИНДЕР 3В2Ф БЕЛА/ВИОЛЕТОВА ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби