Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ТРОКРИЛЕН ОРМАР КИНДЕР 3В2Ф ДАБ/ВИОЛЕТОВА (0)

22.350 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 15581 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

142 x 52 x 203 cm

БОЈА

Даб со виолетова

ОПИС

Трокрилен ормар изработен од висококвалитетна иверка. Две фиоки за подобра организираност на облеката

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака до 20 работни денови

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 18 и 25мм, канттрака од 1мм

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРОКРИЛЕН ОРМАР КИНДЕР 3В2Ф ДАБ/ВИОЛЕТОВА (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби