ТРОСЕД ВАРНА

18.900 ден

Close Нема на залиха

Шифра: 14898 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Опис

Димензии: L 210 х W 90 х H 82 cm Височина на седиште: 50 cm Длабочина на седиште: 58 cm Димензии за спиење: 180 х 105 cm Бои: Сива (1626) Изработка: Тросед изработен во штоф со дрвени ногари. Клик Клак механизам.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРОСЕД ВАРНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian