Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ТРОСЕД ВИЗИОН МЕБЕЛ-ВИ

31.410 ден-10% OFF

Нема на залиха

Шифра: 15756 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии: L 234 х W 97 х H 92 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седиште: 53 cm Боja: СИТЕ Распоред на сериски броеви – двобојно: СЕДИШТЕ, НАСЛОН, РАКОНАСЛОН, ПЕРНИЦИ / СЕ ОСТАНАТО Начин на комбинирање на бои: Еднобојно и двобојно Број на бои: Еднобојна Механизам: Нема Седиште: Сунѓер ХР-35, деб. 15 cm Подлога под седиште на тросед: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон: Перници полнети со дробен сунѓер и силиконски ‘снегулки’ Ногари: Дрвени, орев

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРОСЕД ВИЗИОН МЕБЕЛ-ВИ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0