Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ТРП. МАСА ЛИАНА

26.320 ден-20% OFF

НА ЗАЛИХА

2 на залиха

Шифра: 16640 Категорија: Салон: ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 150/200x90x76 cm Боја: – Бела со висок сјај Опис: Елегантна трпезариска маса, која има влошка во средината, која лесно се извлекува и со неа масата може да се развлече во поголема димензија. Масата е изработена од медијапан материјал. Горната плоча на масата е во бела боја со висок сјај, колоната и долната плоча и се во црна боја, исто така со висок сјај.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРП. МАСА ЛИАНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби