ТТФ БУГАТИ МЕБЕЛ-ВИ ИЗБОР БОЈА

82.900 ден

Close Нема на залиха

Шифра: 15414 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi

Опис

2хТросед: L 240 х W 110 х H 93 cm Фотелја: L 97 х W 97 х H 101 cm Височина на седиште на тросед: 49 cm Височина на седиште на фотелја: 45 cm Длабочина на седиште на тросед: 60 cm Длабочина на седиште на фотелја: 58 cm Димензии за спиење на тросед: 180 х 85 cm Боja: СИТЕ Начин на комбинирање на бои: Еднобојна Механизам на тросед: Наслонот ротира наназад Седиште на тросед: Сунѓер ХР-35, деб. 12 cm Седиште на фотелја: Сунѓер ХР-35, деб. 14 cm Подлога под седиште на тросед и фотелја: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон на тросед: Сунѓер тип С-25, деб. 7 cm Наслон на фотелја: Сунѓер тип С-23, деб. 8 cm Подлога под наслон: Платно Ногари: Дрвени

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТТФ БУГАТИ МЕБЕЛ-ВИ ИЗБОР БОЈА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian