Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ТТФ БУГАТИ

74.070 ден-10% OFF

НА ЗАЛИХА

6 на залиха

SHARE

Опис

2хТросед: L 240 х W 110 х H 93 cm Фотелја: L 97 х W 97 х H 101 cm Височина на седиште на тросед: 49 cm Височина на седиште на фотелја: 45 cm Длабочина на седиште на тросед: 60 cm Длабочина на седиште на фотелја: 58 cm Димензии за спиење на тросед: 180 х 85 cm Боja: – ИЗБОР ОД СИТЕ (И) ПЛАТНА Начин на комбинирање на бои: Еднобојна Механизам на тросед: Наслонот ротира наназад Седиште на тросед: Сунѓер ХР-35, деб. 12 cm Седиште на фотелја: Сунѓер ХР-35, деб. 14 cm Подлога под седиште на тросед и фотелја: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон на тросед: Сунѓер тип С-25, деб. 7 cm Наслон на фотелја: Сунѓер тип С-23, деб. 8 cm Подлога под наслон: Платно Ногари: Дрвени

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТТФ БУГАТИ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби