Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ТТФ ВИЗИОН

73.900 ден

НА ЗАЛИХА

4 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 2хДимензии на тросед: L 234 х W 97 х H 92 cm 1хДимензии на фотелја: L 93 х W 92 х H 105 cm Височина на седиште на тросед: 45 cm Длабочина на седиште на тросед: 53 cm Височина на седиште на фотелја: 45 cm Длабочина на седиште на фотелја: 52 cm Боja: – ИЗБОР ОД СИТЕ (И) ПЛАТНА Распоред на сериски броеви – двобојно: СЕДИШТЕ, НАСЛОН, РАКОНАСЛОН, ПЕРНИЦИ / СЕ ОСТАНАТО Начин на комбинирање на бои: Еднобојно и двобојно Механизам: Нема Седиште: Сунѓер ХР-35, деб. 15 cm Подлога под седиште на тросед: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Подлога под наслон: Еластична гуртна за наслон Наслон: Перници полнети со дробен сунѓер и силиконски ‘снегулки’ Ногари: Дрвени, орев

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТТФ ВИЗИОН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби