ТТФ ХЕРА ОД ЗАЛИХА ###

79.900 ден

Close Нема на залиха

Шифра: 14279 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi

Опис

Димензии: 2хТросед:L 253 х W 100 х H 94 cm 1хФотелја: L 97 х W 97 х H 95 cm Височина на седиште на тросед: 45 cm Височина на седиштена фотелја: 43 cm Длабочина на седиште на тросед: 50-80 cm Длабочина на седиште на фотелја: 58 cm Димензии за спиење на тросед: 80 х 190 cm Боja: – И-15 (излог) – И-20 – ИЗБОР ОД СИТЕ (Ф) ПЛАТНА Начин на комбинирање на бои: Еднобојна Број на бои: Еднобојна Механизам на тросед: Се поместува наслонот назад – напред Седиште на тросед: Сунѓер ХР-35, деб. 16 cm Седиште на фотелја: Сунѓер тип ХР-35, деб 14 cm Подлога под седиште на тросед и фотелја: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон на тросед и фотелја: Сунѓер С-23, деб. 8 cm Ногари: Метални, црни

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТТФ ХЕРА ОД ЗАЛИХА ###”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian