ФИОКА ЗА ЛЕЖАЈ ТЕС – ОНЛАЈН

2.590 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 14744 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

66 x 43 x 15 cm

БОЈА

Бела со даб

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Фиока за лежај ТЕС со тркалца изработена од висококвалитетна иверка. Оваа фиока е наменета за лежаите од колекцијата ТЕС

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ФИОКА ЗА ЛЕЖАЈ ТЕС – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби