Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ФОТЕЛЈА ВЕГА

13.140 ден-10% OFF

НА ЗАЛИХА

11 на залиха

SHARE

Опис

Димензија: L 80 х W 92 х H 100 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седиште: 52 cm Бои: – Светло Кафена (1102)-(ECOMARS 1105.03) – Темно Сива (1111)-(ECOMARS 1105.12) – Крем 2 (1370) – Сива 2 (1379) – Кафена 2 (1383) Изработка: Фотеља изработена во штоф и пластични ногари.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ФОТЕЛЈА ВЕГА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби