Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

ФОТЕЛЈА ВИЗИОН МЕБЕЛ-ВИ ИЗБОР БОЈА

18.900 ден

Нема на залиха

Шифра: 15758 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии: L 93 х W 92 х H 105 cm Длабочина на седиште: 52 cm Височина на седиште: 45 cm Бои/Дезени: СИТЕ Распоред на сериски броеви – двобојно: СЕДИШТЕ, НАСЛОН, РАКОНАСЛОН/СЕ ОСТАНАТО Начин на комбинирање на бои: Еднобојна и двобојна Седиште: Сунѓер ХР-35, деб. 15 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон: Перници наполнети со дробен сунѓер и силиконски ‘снегулки’ Подлога под наслон: Еластична гуртна за наслон Ногари: Дрвени, орев

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ФОТЕЛЈА ВИЗИОН МЕБЕЛ-ВИ ИЗБОР БОЈА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0