ФОТЕЛЈА СО ТАБУРЕТКА ГРАЦИА ТИРКИЗ – ОНЛАЈН

20.940 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 15855 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

L 60 х W 45 х H 80 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Височина на седиште на фотелја: 43 cm Длабочина на седиште: 60 cm

БОЈА

Тиркиз

ОПИС

Додајте уникатно парче мебел во вашиот дом со оваа стилска и класична фотелја со табуретка.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака до 20 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ФОТЕЛЈА СО ТАБУРЕТКА ГРАЦИА ТИРКИЗ – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби