ЧЕТВОРОКРИЛЕН ОРМАР ИВА 4К2ФО СО ОГЛЕДАЛО БЕЛ ДАБ ОНЛАЈН

21.020 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 15749 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

163,5 х 53 х 200 cm

БОЈА

Бел даб

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Четворокрилен ормар изработен од висококвалитетна иверка од 16мм, канттрака ABS 0,4мм, со четири врати, две огледала и две фиоки.

ПРЕДНОСТИ

ABS канттрака 0,4 мм

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака до 20 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЧЕТВОРОКРИЛЕН ОРМАР ИВА 4К2ФО СО ОГЛЕДАЛО БЕЛ ДАБ ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби