Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ЧЕТВОРОКРИЛЕН ОРМАР ИВА 4К2Ф ДАБ (0)

19.870 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 15662 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

163,5 х 53 х 200 cm

БОЈА

Даб

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Четворокрилен ормар изработен од висококвалитетна иверка од 16мм, канттрака ABS 0,4мм, со четири врати и две фиоки.

ПРЕДНОСТИ

ABS канттрака 0,4 мм

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака до 20 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЧЕТВОРОКРИЛЕН ОРМАР ИВА 4К2Ф ДАБ (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби