Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ЧЕТВОРОКРИЛЕН ОРМАР КАЛИОПА 4В3Ф АРТИСАН/СИВА (0)

31.100 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 15655 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

194,5 х 55,5 х 215,5 cm

БОЈА

Артисан со сива

ОПИС

Четворокрилен ормар изработен од висококвалитетна иверка, со четири врати и три фиоки.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака до 20 работни денови

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 18 мм

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЧЕТВОРОКРИЛЕН ОРМАР КАЛИОПА 4В3Ф АРТИСАН/СИВА (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби