ШИБЕР ЕЛЕГАНС 180 СО ОГЛЕДАЛО БЕЛА СЈАЈ ОНЛАЈН

35.490 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 15832 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

180 x 64 x 221,5 cm

БОЈА

Бела сјај

ОПИС

Плакар изработен од висококвалитетна иверка со две лизгачки врати, на едната огледало и три внатрешни фиоки. Функционален распоред за подобра организираност на облеката

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ШИБЕР ЕЛЕГАНС 180 СО ОГЛЕДАЛО БЕЛА СЈАЈ ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби