Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ШИБЕР ЕЛЕГАНС 270 СО ОГЛЕДАЛО ДАБ/ПЕСОК СЈАЈ (0)

58.970 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 15829 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

270 x 64 x 221,5 cm

БОЈА

Нордиски даб со песок сјај (како на сликата)

ОПИС

Плакар изработен од висококвалитетна иверка со две лизгачки врати, на едната огледало и три внатрешни фиоки. Функционален распоред за подобра организираност на облеката

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака до 20 работни денови

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 18 мм

МЕХАНИЗАМ

Меко затварање

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ШИБЕР ЕЛЕГАНС 270 СО ОГЛЕДАЛО ДАБ/ПЕСОК СЈАЈ (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби