ШИБЕР КАЛИОПА 230 АРТИСАН/СИВА ОНЛАЈН

37.020 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 15686 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

230 x 64 x 221 cm

БОЈА

Артисан со сива

ОПИС

Плакар изработен од висококвалитетна иверка со три лизгачки врати, средната со огледало и три надворешни фиоки за подобра организираност на облеката

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака до 20 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ШИБЕР КАЛИОПА 230 АРТИСАН/СИВА ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби