Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ШИБЕР КАРЛО 250 БЕЛА СЈАЈ

22.410 ден-10% OFF

НА ЗАЛИХА

11 на залиха

Шифра: 17079 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензија: 250 x 61 x 210 cm Боја: Бела сјај Изработка: Плакар изработен од висококвалитетна иверка од 18мм со фукнционален распоред

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ШИБЕР КАРЛО 250 БЕЛА СЈАЈ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби