Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ШИБЕР ЛОНГЛАЈН 170 КАФЕНА БЕЛА

11.610 ден-10% OFF

НА ЗАЛИХА

69 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 170 x 61 x 191 cm Боја: Кафена со бела (како на сликата) Изработка: Плакар изработен од висококвалитетна иверка. Плакарот е комбинација од функционален и модерен плакар кој ќе ги задоволи сите ваши потреби кога станува збор за чување на вашата гардероба. Полици не се вклучени *Опција за нарачка на 14264 ПОЛИЦИ СЕТ 3 БРОЈА 170

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

170 x 61 x 191 cm

БОЈА

Кафена со бела (како на сликата)

ОПИС

Плакар изработен од висококвалитетна иверка. Плакарот е комбинација од функционален и модерен плакар кој ќе ги задоволи сите ваши потреби кога станува збор за чување на вашата гардероба.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ШИБЕР ЛОНГЛАЈН 170 КАФЕНА БЕЛА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби