Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ШИБЕР 150 ОГЛЕДАЛО ВЕНГЕ АСТРА – СИТИ 1006

15.900 ден

Нема на залиха

Шифра: 16225 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Опис

Димензии: 150 х 59 х 191 cm Боја: – Венге со астра Изработка: Лизгачки плакар изработен од висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм, со огледало на средина.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

150 х 59 х 191 cm

БОЈА

Венге со астра

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Лизгачки плакар изработен од висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм, со огледало на средина.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ШИБЕР 150 ОГЛЕДАЛО ВЕНГЕ АСТРА – СИТИ 1006”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0