ШИБЕР 270 КЛАСИК

29.900 ден

НА ЗАЛИХА

8 на залиха

Шифра: 15332 Категорија: Салон: ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензија: 270 x 60 x 216 cm Боја: Светло сива со дрвен дезен Изработка: Плакар изработен од висококвалитетна иверка со дебелина 18 мм костур светло сива со лице светло сива со дрвен дезен келебек 324.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ШИБЕР 270 КЛАСИК”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби