ШИБЕР 300 КАНОНЕ АНТРАЦИТ

30.900 ден

НА ЗАЛИХА

19 на залиха

SHARE

Опис

Димензија: 300 x 60 x 223 cm Боја: Каноне со антрацит Изработка: Плакар изработен од висококвалитетна иверка со дебелина од 18 mm. Двете средишни лизгачки врати се со меко затворање, две странични врати со обично затворање.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ШИБЕР 300 КАНОНЕ АНТРАЦИТ”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби