ДВОКРИЛЕН ОРМАР ФОРТУНА (ХАРМОНИКА) СО ПОЛИЦИ БЕЛ ДАБ ОНЛАЈН

14.530 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 15712 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

100 x 52 x 222 cm

БОЈА

Бел даб

ОПИС

Двокрилен ормар изработен во висококвалитетна иверка, две врати хармоника, ABS канттрака 0,4мм. Со вклучени полици

ПРЕДНОСТИ

– ABS канттрака 0,4 мм – хармоника врати

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака до 20 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДВОКРИЛЕН ОРМАР ФОРТУНА (ХАРМОНИКА) СО ПОЛИЦИ БЕЛ ДАБ ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби