ЕДНОКРИЛЕН ОРМАР ФОРТУНА (ХАРМОНИКА) БЕЛ ДАБ ОНЛАЈН

9.060 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 15719 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

50 x 52 x 222 cm

БОЈА

Бел даб

ОПИС

Еднокрилен ормар изработен од висококвалитетна иверка и ABS канттрака 0,4мм, со хармоника врата

ПРЕДНОСТИ

ABS канттрака 0,4 мм

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака до 20 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЕДНОКРИЛЕН ОРМАР ФОРТУНА (ХАРМОНИКА) БЕЛ ДАБ ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби