АГ АЛИКАНТЕ ЛЕВА (БАРИ)

35.900 ден

Close Нема на залиха

Шифра: 15020 Категорија: Салон: ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Опис

Димензии: 242 х 170 х 75 cm Боја: Темно кафена Изработка: Аголна гарнитура изработена од висококвалитетен штоф, метални ногари, со механизам за спиење и дополнителен простор за складирање

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ АЛИКАНТЕ ЛЕВА (БАРИ)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian