АГ АПОЛО ЛЕВ СЕРИЈА ###

53.900 ден

Check 2 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 14968 Категорија: Салон:
Бренд: Mondivi
Mondivi

Опис

Димензии: 280 х 220 cm 3-тросед: L 180 х W 105 х H 84-102 cm 2-двосед: L 220 х W 105 х H 96-102 cm Височина на седиште: 50 cm Длабочина на седиште: 60 cm Димензија за спиење: 130 х 200 cm Бои/Дезени: Распоред на сериски броеви: Еднобојна Број на бои: Еднобојна Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 12 cm Наслон: Сунгер С-25, обликуван Механизам на тросед: Метален едноделен механизам Сунгер на мех. за спиење: Сунгер Т-30, деб. 5 cm Подлога на сунгер за спиење: Иверица деб. 1.6 cm Механизам за глава: Подесувачки механизам Ногари: Никлувани

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ АПОЛО ЛЕВ СЕРИЈА ###”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби