Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

АГ АВАНТИ ЛЕВА ПРОМО

45.810 ден-10% OFF

НА ЗАЛИХА

6 на залиха (може да се нарача додека не е на залиха)

Шифра: 13526 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 260 х 225 cm 3-тросед: L 165 х W 92 х H 77-97 cm 2-двосед: L 225 х W 98 х H 77-97 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седиште: 55 cm Димензија за спиење: 130 х 190 cm Бои/Дезени: – ИЗБОР ОД СИТЕ ( Ф ) ПЛАТНА – ИЗБОР ОД СИТЕ ( С ) ПЛАТНА – ИЗБОР ОД СИТЕ ( ПР ) ПЛАТНА Начин на комбинирање на бои: / Број на бои: Еднобојна Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 12 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно палтно Наслон: Сунгер С-25, деб. 11 cm обликуван Подлога под наслон: Нееластична гуртна за наслон Механизам на тросед: Метален едноделен механизам Сунгер на мех. за спиење: Сунгер Т-25, деб. 6 cm Механизам на двосед: Механизам за подигање Подлога на сунгер за спиење: Иверица деб. 1.6 cm Ногари: Метални, црни

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

260 х 225 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

3-тросед: L 165 х W 92 х H 77-97 cm 2-двосед: L 225 х W 98 х H 77-97 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седиште: 55 cm Димензија за спиење: 130 х 190 cm

БОЈА

Избор од сите платна од (ПР) И (С) категорија

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ АВАНТИ ЛЕВА ПРОМО”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби