АГ ФУЕГО ДЕСНА ИЗБОР БОЈА

39.900 ден

Нема на залиха

Шифра: 14917 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 260 х 175 cm 3-тросед: L 155 х W 92 х H 76-90 cm 2-двосед: L 175 х W 105 х H 76-90 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седиште: 55 / 85 cm Димензија за спиење: 125 х 220 cm Бои/Дезени: СИТЕ Комбинирање: / Број на бои: Еднобојна Седиште: Сунѓер HR, деб. 10 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над еластична гуртна памучно платно Наслон: Перници, полнети со дробен сунѓер Подлога под наслон: Лесонит Механизам: Спуштање наслон Ногари: Метални, црни

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ ФУЕГО ДЕСНА ИЗБОР БОЈА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian