АГ ГРАНАДА ЛЕВА ИЗБОР БОЈА

60.900 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 12391 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi

Опис

Димензии: 285 х 228 cm 3-тросед: L 177 х W 110 х H 87-109 cm 2-двосед: L 228 х W 110 х H 87-109 cm Височина на седиште: 46 cm Длабочина на седиште: 59 Бои/Дезени: СИТЕ Начин на комбинирање на бои: / Број на бои: Еднобојна Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 16 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон: Сунгер НФ-25, деб. 10 cm обликуван Подлога под наслон: Конструкција Механизам на тросед: / Механизам на двосед: / Ногари: Метални, црни

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ ГРАНАДА ЛЕВА ИЗБОР БОЈА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби