Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

АГ ГРАНАДА ЛЕВА ИЗБОР БОЈА

50.660 ден-15% OFF

НА ЗАЛИХА

2 на залиха

Шифра: 12399 Категорија: Салон:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии: 285 х 228 cm 3-тросед: L 177 х W 110 х H 87-109 cm 2-двосед: L 228 х W 110 х H 87-109 cm Височина на седиште: 46 cm Длабочина на седиште: 59 Бои/Дезени: – И-21 (излог) – И-19 – ИЗБОР ОД СИТЕ ( Ф ) ПЛАТНА – ОД СКРОЕНО ЗА ЗАЛИХА Начин на комбинирање на бои: / Број на бои: Еднобојна Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 16 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон: Сунгер NF-25, деб. 10 cm обликуван Подлога под наслон: Конструкција Механизам на тросед: / Механизам на двосед: / Ногари: Метални, црни

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ ГРАНАДА ЛЕВА ИЗБОР БОЈА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби