АГ КОРДОБА ЛЕВА (НАОМИ) ОНЛАЈН

31.900 ден

1 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 15016 Категорија: Салон: ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

250 х 175 х 85 cm

БОЈА

Светло сива

ОПИС

Аголна гарнитура изработена од висококвалитетен штоф со црни ногари

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 35 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ КОРДОБА ЛЕВА (НАОМИ) ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби