АГ ЛАНА ПРОМО

30.900 ден

Check 10 на залиха

НА ЗАЛИХА

Опис

Димензии: 245 x 165 cm 3-тросед: L 153 x W 93 x H 74 / 85 cm 2-двосед: L 163 x W 93 x H 74 / 85 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седиште: 50 / 70 cm Димензии за спиење: 145 x 200 cm Бои/Дезени: – СИТЕ ПЛАТНА ОД (ПР) И (С) Распоред на сериски броеви: 1-СЕДИШТА, ГРБ, СТРАНИЦИ / 2-ПЕРНИЦИ И ЛАЈСНА НА МАСКА КУТИЈА Комбинирање: / Број на бои: Двобојна Седиште: Сунѓер Т-35, деб. 10 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон: Перници полнети со дробен сунѓер Подлога под наслон: Лесонит Механизам на тросед: Метален, едноделен Механизам на двосед: Мех. за подигање Ногари: Пластични, кружни, вис. 5 cm

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ ЛАНА ПРОМО”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби