Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

АГ МАДРИД СЕРИЈА ###

30.900 ден

НА ЗАЛИХА

13 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 242 х 160 x 90 cm 3-тросед: L 153 х W 88 х H 72-90 cm 2-двосед: L 160 х W 89 х H 72-90 cm Височина на седиште: 44 cm Длабочина на седиште: 54 cm Димензија за спиење: 138 х 195 cm Бои/Дезени: – ПР-01 – Ф-418 – Ф-420 – Ф-496 – Ф-501 Број на бои: Еднобојна Седиште: Сунѓер тип Т-3050, дебелина 8 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно палтно Наслон: Перници поленти со силиконски ‘снегулки’ Подлога под наслон: Лесонит Механизам: Метален едноделен механизам (макази-корнер) Сунгер на мех. за спиење: Сунгер Т-25, дебелина 6 cm Подлога на сунгер за спиење: Иверица дебелина 1.6 cm Ногари: Дрвени, конусни

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ МАДРИД СЕРИЈА ###”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби