АГ МАНГО ДЕСНА ОД ЗАЛИХА ###

45.900 ден

Check 2 на залиха (може да се нарача додека не е на залиха)

НА ЗАЛИХА

Опис

Димензии: 252 х 180 х 94 cm 3-тросед: L 154 х W 107 х H 73-92 cm 2-двосед: L 180 х W 105 х H 77-94 cm Височина на седиште: 47 cm Длабочина на седиште: 61 cm Димензија за спиење: 130 х 220 cm Бои/Дезени: – И-09 (излог) – И-10 – ИЗБОР ОД СИТЕ ( Ф ) ПЛАТНА – ОД СКОРЕНО ЗА ЗАЛИХА Начин на комбинирање на бои: / Број на бои: Еднобојна Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 10 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон: Сунѓер С-25, деб. 8 cm Подлога под наслон: Еластична гуртна за наслон Механизам на тросед: Метален едноделен механизам Сунгер на мех. за спиење: С-25 Механизам на двосед: Механизам за подигање, дополнителен простор за складирање Ногари: Метални, црни

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ МАНГО ДЕСНА ОД ЗАЛИХА ###”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби