Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

АГ МАНГО ЛЕВА ПРОМО

45.600 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 13531 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 252 х 180 х 94 cm 3-тросед: L 154 х W 107 х H 73-92 cm 2-двосед: L 180 х W 105 х H 77-94 cm Височина на седиште: 47 cm Длабочина на седиште: 61 cm Димензија за спиење: 130 х 220 cm Бои/Дезени: – ИЗБОР ОД СИТЕ ( Ф ) ПЛАТНА – ИЗБОР ОД СИТЕ ( С ) ПЛАТНА – ИЗБОР ОД СИТЕ ( ПР ) ПЛАТНА Начин на комбинирање на бои: / Број на бои: Еднобојна Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 10 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон: Сунѓер С-25, деб. 8 cm Подлога под наслон: Еластична гуртна за наслон Механизам на тросед: Метален едноделен механизам Сунгер на мех. за спиење: С-25 Механизам на двосед: Механизам за подигање, дополнителен простор за складирање Ногари: Метални, црни

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ МАНГО ЛЕВА ПРОМО”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби