АГ МИЛАНО ДЕСНА ИЗБОР БОЈА

58.900 ден

Check 1 на залиха (може да се нарача додека не е на залиха)

НА ЗАЛИХА

Шифра: 12790 Категорија: Салон:
Бренд: Mondivi
Mondivi

Опис

Димензии: 320 х 250 cm 3-тросед: L 250 х W 95 х H 95 cm 2-двосед: L 225 х W 95 х H 95 cm Височина на седиште: 40 cm Бои/Дезени: СИТЕ Распоред на бои – Еднобојно Механизам: Нема Седиште: Сунѓер HR-30, деб. 14 cm + 3 cm T-25 Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно палтно Наслон: Перници наполенти со дробен сунѓер и силиконски снегулки Ногари: Метални, црни

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ МИЛАНО ДЕСНА ИЗБОР БОЈА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби