Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

АГ МИЛАНО ДЕСНА

58.300 ден

НА ЗАЛИХА

7 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 320 х 250 cm 3-тросед: L 250 х W 95 х H 95 cm 2-двосед: L 225 х W 95 х H 95 cm Височина на седиште: 40 cm Бои/Дезени: – ИЗБОР ОД СИТЕ ( И ) ПЛАТНА Распоред на бои – Еднобојно Механизам: Нема Седиште: Сунѓер HR-30, дебелина 14 cm + 3 cm T-25 Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно палтно Наслон: Перници наполенти со дробен сунѓер и силиконски снегулки Ногари: Метални, црни

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ МИЛАНО ДЕСНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби