АГ МИЛАНО ЛЕВА ПРОМО

52.600 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 13533 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии: 320 х 250 cm 3-тросед: L 250 х W 95 х H 95 cm 2-двосед: L 225 х W 95 х H 95 cm Височина на седиште: 40 cm Бои/Дезени: – СИТЕ ПЛАТНА ОД (ПР) И (С) Распоред на бои – Еднобојно Механизам: Нема Седиште: Сунѓер HR-30, деб. 14 cm + 3 cm T-25 Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно палтно Наслон: Перници наполенти со дробен сунѓер и силиконски снегулки Ногари: Метални, црни

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ МИЛАНО ЛЕВА ПРОМО”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби