АГ МОНЦА ДЕСНА ПРОМО

39.900 ден

7 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 270 х 195 cm 3-тросед: L 180 х W 90 х H 70 cm 2-двосед: L 195 х W 90 х H 70 cm Височина на седиште: 44 cm Длабочина на седиште: 55 cm Димензија за спиење: 130 х 205 cm Бои/Дезени: – СИТЕ ПЛАТНА ОД (ПР) И (С) Распоред на сериски броеви: СЕДИШТЕ,НАСЛОН, РАКОНАСЛОН / ОСНОВА Број на бои: Двобојна Седиште: Сунѓер Т-35, деб. 10 cm Наслон: Сунгер С-25, обликуван Механизам на тросед: Метален едноделен механизам Сунгер на мех. за спиење: Сунгер Т-25, деб. 7 cm Подлога на сунгер за спиење: Иверица деб. 1.6 cm Механизам на двосед: Механизам за подигање

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ МОНЦА ДЕСНА ПРОМО”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби