Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

АГ МОНЦА ЛЕВА ПРОМО

39.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14453 Категорија: Салон: ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 270 х 195 cm 3-тросед: L 180 х W 90 х H 70 cm 2-двосед: L 195 х W 90 х H 70 cm Височина на седиште: 44 cm Длабочина на седиште: 55 cm Димензија за спиење: 130 х 205 cm Бои/Дезени: – СИТЕ ПЛАТНА ОД (ПР) И (С) Распоред на сериски броеви: СЕДИШТЕ,НАСЛОН, РАКОНАСЛОН / ОСНОВА Број на бои: Двобојна Седиште: Сунѓер Т-35, деб. 10 cm Наслон: Сунгер С-25, обликуван Механизам на тросед: Метален едноделен механизам Сунгер на мех. за спиење: Сунгер Т-25, деб. 7 cm Подлога на сунгер за спиење: Иверица деб. 1.6 cm Механизам на двосед: Механизам за подигање

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ МОНЦА ЛЕВА ПРОМО”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби