АГ РИМ ЛЕВ ИЗБОР БОЈА

42.900 ден

Check 2 на залиха (може да се нарача додека не е на залиха)

НА ЗАЛИХА

Шифра: 14068 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Опис

Димензии: 273 х 185 cm 3-тросед: L 153 х W 103 х H 95 cm 2-двосед: L 185 х W 120 х H 95 cm Височина на седиште: 50 cm Длабочина на седиште: 54 cm Димензија за спиење: 120 х 235 cm Бои/Дезени: СИТЕ Број на бои: Еднобојна Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 14 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно палтно Наслон: Перници, полнети со дробен сунѓер и силиконска вата Механизам: Спуштање на наслон Ногари: Метални, црни

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ РИМ ЛЕВ ИЗБОР БОЈА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби