АГ РОЗА ДЕСНА ИЗБОР БОЈА

51.900 ден

Close Нема на залиха

Шифра: 15271 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Опис

Димензии: 250 х 223 cm 3-тросед: L 152 х W 96 х H 89 cm 2-двосед: L 223 х W 95 х H 89 cm Височина на седиште: 43 cm Длабочина на седиште: 50 cm Димензија за спиење: 118 х 210 cm Бои/Дезени: СИТЕ Број на бои: Еднобојна Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 14 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно палтно Наслон: Перници, полнети со дробен сунѓер и силиконска вата (снегулки) Механизам: Спуштање на наслон Ногари: Пластични

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ РОЗА ДЕСНА ИЗБОР БОЈА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian