Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

АГ СЕВИЉА (СТЕНФОРД) (0)

28.600 ден

НА ЗАЛИХА

11 на залиха

SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

243 х 165 х 72-85 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Димензии за спиење: 150 x 195 cm

БОЈА

– Зелена – Кафена

ОПИС

Аголна гарнитура која може да се монтира и лев и десен агол. Изработена од висококвалитетен штоф со дрвени ногари, механизам за спиење и дополнителен простор за складирање

ПРЕДНОСТИ

– Опција за монтажа и лев и десен агол – Простор за складирање

МЕХАНИЗАМ

Механизам за спиење

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 35 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ СЕВИЉА (СТЕНФОРД) (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби