АГ СИЦИЛИЈА Х5120М

97.900 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 8984 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi

Опис

Димензии: 290×290 x 90 х 95cm Височина на седиште: 49 cm Длабочина на седиште: 51 cm Боја: Кафена Изработка: Аголна гарнитура изработена во квалитетен штоф, со 2 електрични релакс механизми!

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ СИЦИЛИЈА Х5120М”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби