Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

АГ ТЕСЛА ДЕСНА

50.600 ден

НА ЗАЛИХА

7 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 290 х 242 cm 3-тросед: L 195 х W 100 х H 80-95 cm 2-двосед: L 242 х W 100 х H 80-95 cm Височина на седиште: 42 cm Длабочина на седиште: 52 cm Бои/Дезени: – ИЗБОР ОД СИТЕ ( И ) ПЛАТНА Комбинирање: / Број на бои: Еднобојна Седиште: Сунѓер HR-35, дебелина 12 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел.гуртна памучно платно Наслон: Сунѓер тип С-23, дебелина 10 cm Подлога под наслон: Еластична гуртна за наслон Механизам: / Механизам за глава: Подесувачки механизам Ногари: Никлувани

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ ТЕСЛА ДЕСНА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби