АГ ТИЈАНА ЛЕВА СЕРИЈА ###

39.900 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 13375 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Опис

Димензии: 285 х 196 cm 3-тросед: L 185 х W 100 х H 90 cm 2-двосед: L 196 х W 100 х H 90 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седиште: 60 cm Димензија за спиење: 125 х 200 cm Бои/Дезени: – С-408 – С-417 – С-418 * контра кедер/учкор – за гарнитури со светол дезен темна лента, за гарнитури со темен дезен светла лента (не може да се бира по сопствена желба). Комбинирање: / Број на бои: Еднобојна Седиште: Сунѓер T-35, деб. 10 cm Наслон: Сунгер СС-22, обликуван Механизам на тросед: Метален едноделен механизам Сунгер на мех. за спиење: Сунгер Т-25, деб. 7 cm Подлога на сунгер за спиење: Иверица деб. 1.6 cm Механизам на двосед: Механизам за подигање (Простор за складирање) Ногари: Метални, никловани

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ ТИЈАНА ЛЕВА СЕРИЈА ###”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби