АГ ТРИКС ДЕСНА СЕРИЈА ###

30.900 ден

Check 2 на залиха

НА ЗАЛИХА

Опис

Димензии: 255 х 195 x 95 x 85 cm Димензии за спиење: 150×210 cm Бои/Дезени: – С-408 – С-417 – С-418 Број на бои: Двобојна Механизам: Спуштање наслон Седиште: Сунгер Т-25

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ ТРИКС ДЕСНА СЕРИЈА ###”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби